Apie mus

Įmonė

Sveiki atvykę į UAB „Hokonstra“ interneto svetainę. UAB „Hokonstra“ — tai statybos inžinerijos biuras, teikiantis energiją taupančių fasadų, langų ir durų konsultavimo ir konstravimo paslaugas. Šioje svetainėje norėtume trumpai pristatyti savo darbą.

Darbuotojai

Motyvuota komanda, turinti ilgalaikę langų ir fasadų statybos patirtį Vokietijoje.

Siekiai

Langų ir fasadų konstrukcijoms keliami reikalavimai kaskart griežtėja, tad norint jų laikytis būtina turėti kompetencijos ir specialiųjų žinių. Mūsų darbuotojai daug metų reguliariai lavinasi kursuose bei mokymuose Vokietijoje ir dirba su naujausia pramonės šakos programine įranga, todėl mes galime bei sieksime šiuos reikalavimus įgyvendinti ir Jūsų projektuose.

Standartai

Langų ir fasadams kasmet naudojamos vis vertingesnės medžiagos, o procesas tampa vis reiklesnis. Klaidų ir su jomis susijusios žalos padeda išvengti standartai ir direktyvos. Optimaliai taikant Europos standartus galima užtikrinti atitiktį šiandienos poreikiams, saugai ir reikalavimams. VOB, ENEV, DIN EN, CE, Ü ženklų langų konstrukcijoms, TRAV, TRLV, RAL ir kitų normatyvų taikymas — patikimas ir šiuolaikinius reikalavimus atitinkantis kokybės įrodymas. Tik teisingai pritaikius standartus ir tinkamai atlikus paruošiamosios fazės darbus galima veiksmingai išvystyti statybos projektą. Tai — mūsų iššūkis ir mūsų standartas.